تبلیغات
***عصای سفید*** - ویاگرا باعث نابینای می شود!

ویاگرا باعث نابینای می شود!

مسوولان بهداشتی در امریكا مشغول بررسی گزارش ها درباره بروز درجات متفاوت نابینایی در مردان به علت استفاده از قرص های ویاگرا هستند.
به گزارش بی بی سی ، سازمان غذا و داروی امریكا به 50 مورد نابینایی در مردانی برخورد كرده است كه با داشتن ناراحتی های قلبی یا دیابت (مرض قند) ویاگرا مصرف كرده اند.
اگر چه این سازمان می گوید هنوز مدركی ندارد تا ثابت كند ویاگرا باعث نابینایی این مردان شده است.
از زمان عرضه ویاگرا در سال 1998 بیش از 20 میلیون مرد در سراسر جهان آن را مصرف كرده اند.
یك سخنگوی شركت سازنده این دارو اعلام كرد شركت مشغول بررسی تغییر متن هشدار به مصرف كنندگان در روی شیشه قرصها است.
وی گفت مردانی كه ویاگرا مصرف می كنند غالبا مبتلا به بیماری هایی هستند كه ممكن است باعث نابینایی شود.
بین 13 هزار نفر كه در آزمایش های بالینی به علت مصرف ویاگرا تحت نظر قرار گرفته اند ، موردی از نابینایی مشاهده نشده است.
بعضی از مصرف كنندگان ویاگرا دچار كاهش سریع بینایی می شوند كه ممكن است در موارد جدی به نابینایی منجر شود.
دكتر هوارد پومه رانز نویسنده مشترك این گزارش گفت مصرف ویاگرا معمولا با مشكلات بینایی ارتباط داشته است.

منبع:Iran optometry


[ جمعه 29 دی 1391 ] [ 10:13 ق.ظ ] [ sadaf k ]

کد های زیبا سازی

کد های زیبا سازی

قالب وبلاگ










کد متحرک سازی عنوان وب

  • لیزر
  • لیزر حرارتی
  • تبلیغات اینترنتی